O firmie

Śledzenie Polska Sp. z o.o. oferuje system Sledenje.com, który jest wiodącym rozwiązaniem technologicznym dla zarządzania, optymalizacji i kontroli. Kluczowe cechy systemu Sledenje.com to: monitorowanie i lokalizowanie pojazdów, monitorowanie kosztów, wyszukiwanie optymalnej trasy. Istotne dla zadowolenia klienta jest wysokiej jakości usługa, niezawodna i efektywna.

Monitoring GPS - śledzenie i monitorowanie pojazdów
Monitoring pojazdów, realizowany poprzez system sGPS, umożliwia pełną kontrolę nad wydatkami firmy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom, Państwa przedsiębiorstwo będzie miało możliwość zminimalizowania kosztów przez np. szczegółową kontrolę zużycia paliwa, czy wyeliminowanie niepotrzebnych kursów dzięki funkcji śledzenie pojazdów. Nasz produkt gromadzi i przetwarza dane rejestrowane przez nadajniki oraz inne niezwykle precyzyjne urządzenia instalowane w pojazdach. Informacje zebrane przez monitoring GPS są dostępne w przyjaznych i czytelnych aplikacjach, będących do dyspozycji naszych Klientów. Pozwala to Państwu nie tylko na skuteczny monitoring pojazdów w Państwa firmie, ale również na optymalizację tras, zmniejszenie zużycia paliwa i zwiększenie wydajności pracowników.

Kontrola paliwa to dla każdej firmy posiadającej rozbudowaną flotę bardzo istotna funkcja, która może przynieść ogromne oszczędności. Natomiast system monitoringu pojazdów ma za zadanie usprawnić procesy produkcyjne i logistyczne oraz zminimalizować koszty związane z nadzorem. Śledzenie pojazdów oraz np. zaawansowany system identyfikacji kierowcy skutkuje większą wydajnością, pełniejszą kontrolą, a w rezultacie lepszym zarządzaniem. Ponadto stały monitoring pojazdów dostarcza dane jasno pokazujące, w których obszarach można wprowadzić czasem nawet banalne usprawnienia, skutkujące lepszym wykorzystaniem czasu pracy. Korzystanie z monitoringu GPS pozwoli na efektywne zarządzanie i rozliczanie pracowników z powierzonych im zadań.

Monitoring GPS z powodzeniem wykorzystywany jest już w wielu europejskich i światowych przedsiębiorstwach – nasza usługa została więc gruntownie przetestowana w praktyce. Możliwości jakie niesie ze sobą monitoring GPS są o wiele większe niż tylko i wyłącznie monitoring pojazdów. Sukcesywnie budując zaawansowaną bazę danych i tworząc odpowiednie raporty dajemy szansę, na ulepszenie Państwa firmy. Śledząc pojazdy za pomocą monitoringu GPS wkraczają Państwo w XXI wiek efektywnego zarządzania firmą.

Trailer video

Dane kontaktowe

Śledzenie Polska Sp. z o.o.
ul. Piekary 6/12,
61-823 Poznań

Biuro Obsługi Klienta:
tel: (+48) 609 085 085

Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę i dobierz pakiet odpowiedni do swoich wymagań. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Tel. +48 607 085 085

Tel. +48 519 703 002

Certyfikaty

JoomShaper